1. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
2. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

3. Jeszcze do 8 listopada włącznie można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
4. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je składać do koszyczka ustawionego przy obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w najbliższy piątek od godz. 9.00.
6. W sobotę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msza św. w naszym kościele, jak zawsze w sobotę o godz. 19.00. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Świętej. Nie zapomnijmy w tym dniu wywiesić naszej narodowej flagi.
7. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dzień ten będzie ponownie poświęcony sytuacji chrześcijan w Iraku. Chciejmy wspierać prześladowanych chrześcijan naszą modlitwą i materialnym darem. Przed kościołem w sobotę i niedzielę zbierać będziemy ofiary na ten cel.
8. Dzieci zapraszam serdecznie za tydzień w niedzielę na Mszę św. o godz. 9.30.
9. Już dzisiaj informuję, iż pierwsze spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży z VII klasy Szkoły Podstawowej i II klasy Gimnazjum odbędzie się we wtorek 14 listopada po Mszy św. o godz. 18.30.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Joannie Małeckiej i Lidii Szlafka
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł) ), a także kalendarz na rok 2018 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł). W zakrystii można nabyć książeczkę pt.: „Wszystko o Eucharystii” (cena 10 zł).