1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele jest przeznaczone na dalsze potrzebne prace przy naszym kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Modlitwa różańcowa w kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdy wtorek października o godz. 17.30 w kościele oraz w czwartki na godz. 18.00.

3. Spotkanie młodzieży z ŚDM odbędzie się w środę 18 października o godz. 19.30 na probostwie w Solcu Nowym.
4. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. Za tydzień obchodzić będziemy Światową Niedzielę Misyjną. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Małgorzacie Szaranek, Irenie Waszkowiak, Renacie Rogozińskiej, Arlecie Kaczmarek;
● za ofiary złożone na Papieski Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 208,30 zł. Bóg zapłać!
7. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież gimnazjalną i szkół średnich na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 października od godz. 13.00 do 21.00 w Obrze. Temat spotkania: „Jezu, Ty się tym zajmij – czyli instrukcja obsługi windy do nieba”. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł) oraz najnowszy numer gazety „Miłujcie się” (4 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytać możemy m.in. o największym sanktuarium maryjnym na świecie – historia Aparecidy zaczęła się od wyłowienia maleńkiej figurki.