1. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 18.30. W trakcie Adoracji okazja do Spowiedzi Świętej.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym:
- okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Na zakończenie Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
- także w piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. W piątek przypada 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach  o poległych w obronie naszej Ojczyzny. Módlmy się także o tak bardzo potrzebny pokój na świecie.
6. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej odbędzie się w niedzielę 10 września podczas Mszy św. o godz. 9.30.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Magdalenie Ratajskiej, Marioli Kurpisz, Karolinie Twardogórskiej;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.037,90 zł; Serdeczne Bóg zapłać!
8. W wolsztyńskiej kończy się dzisiaj XXII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Koncert o godz. 16.30.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (6,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym m.in. zamieszczona została rozmowa z paulinem  o. Michałem Leganem o prawdziwym królowaniu Maryi i o tym, dlaczego potrzebujemy Jasnej Góry, w 300. rocznicę koronacji obrazu MB Częstochowskiej. Do gazety dołączony jest bezpłatny dodatek „5 minut z Bogiem. Modlitwy na każdy dzień września”.