1. W środę 2 sierpnia ok. godz. 11.00 będą przechodzić przez Wroniawy pielgrzymi (ok. 200 osób) podążający pieszo do Częstochowy w XXVI Salezjańskiej Pielgrzymce Ewangelizacyjnej. To okazja do usłużenia pielgrzymom, zgodnie ze słowami Ewangelii, poprzez podanie kubka wody. Dłuższy postój i poczęstunek, pielgrzymi będą mieli w tym roku w Solcu.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Po Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
4. Nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.
5. W niedzielę 6 sierpnia obchodzić będziemy Święto Przemienienia Pańskiego.
6. Od dzisiaj do czwartku będę przebywał z młodzieżą w Poznaniu. Zastępować mnie będą o. Oblaci z Obry. W wszelkich nagłych wypadkach proszę o kontakt z ks. prob. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr. tel. 68 384 33 24).
7. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne.
8. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
9. W piątek odbył się pogrzeb śp. Wiesława Buły z ul. Wolsztyńskiej (przeżył 61 lat). Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Honoracie Adamczak, Irenie Waszkowiak, Natalii Jodko, Ewie Hetman;
● za ofiary złożone przy okazji poświęcenia samochodów. Zebraliśmy 786 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).