1. Dzisiaj po Mszy św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych w związku z przypadającym 25 lipca wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
2. W Solcu Nowym odbędzie się dzisiaj festyn parafialny. O godz. 12.00 Msza św., po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną. W trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na końcowe pokrycie długu związanego z remontem dachu kościoła (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, rower wartości 1.100 zł oraz drugi rower wartości 1.600 zł, sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Serdecznie zapraszam!

3. We wtorek przypada święto św. Jakuba Apostoła.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
6. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Patrycjusz Piskorski, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Karolina Biedrzyńska, stanu wolnego z par. pw. NMP Wniebowziętej w Zbąszyniu. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
7. W piątek zmarł śp. Krzysztof Jackowiak z ul. Dworcowej (przeżył 55 lat). Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 24 lipca. O godz. 10.30 Różaniec, o godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa i po jej zakończeniu pogrzeb na cmentarzu w Kębłowie. Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Annie Witkowskiej, Alinie Knobel, Zofii Koniecznej, Joannie Prządka;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.182,90 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).