1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zebrana podczas Mszy św. jest przeznaczona na dalsze potrzebne prace przy naszym kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
4. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Patryk Dochniak, stanu wolnego z par. pw. NMP Wniebowziętej w Kopanicy i Daria Lidia Szlafka, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach oraz Tomasz Nowak, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Weronika Czekaj, stanu wolnego z par. pw. św. Marii Magdaleny w Wielichowie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
5. Za tydzień w sobotę i niedzielę po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
6. Za tydzień w niedzielę 23 lipca odbędzie się festyn parafialny w Solcu Nowym przy kościele. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00. Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną. W trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na końcowe pokrycie długu związanego z remontem dachu kościoła (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, rower wartości 1.200 zł, sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Serdecznie zapraszam!
7. Przypominam młodzieży z klasy II i III Gimnazjum oraz I Szkoły Średniej o oddaniu kartek do Bierzmowania do przyszłej niedzieli włącznie.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Bernadecie Waszkowiak, Danucie Szefler, Sławomirze Gonda, Monice Malickiej.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).