1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą św., a w piątek dodatkowo od godz. 14.30 do 15.30. Po Spowiedzi Komunia św.
2. Przez najbliższy tydzień będę przebywał poza parafią. Podczas mojej nieobecności będzie mnie zastępował o. Błażej Mielcarek. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o kontakt z o. Błażejem po Mszy św. lub ks. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel. 68 384 19 97). Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
5. Przypominam młodzieży z klasy II i III Gimnazjum oraz I Szkoły Średniej o oddaniu kartek do Bierzmowania do połowy lipca.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Małgorzacie Kaminiarczyk, Teresie Mielcarek, Darii Mielcarek, Renacie Mielcarek, Andrzejowi Gortat;
● tym, którzy pomogli ugościć pielgrzymów podążających z Rakoniewic do Wielenia;
● za ofiary złożone na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy 103 zł. Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).