1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka przeznaczona jest na dalsze zaplanowane prace przy naszej Świątyni. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Jutro 20 marca, przypada przeniesiona z niedzieli 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Z tej racji Msza św. w naszym kościele o godz. 19.00. Podczas tej Mszy św. poświęcimy nową figurę św. Józefa.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
5. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
7. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania NMP – Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 można będzie złożyć przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklarację duchowej adopcji proszę odebrać w zakrystii dzisiaj lub w tygodniu. W sobotę przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
8. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. W tym roku od osoby danina wynosi 3 zł. Dla tych, którzy jeszcze nie otrzymali kopert na daninę, zostały one wyłożone pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Jadwidze Majewskiej, Agacie Olszewskiej, Urszuli Skorupińskiej, Małgorzacie Klupieć.
● za złożone ofiary za potrzeby Misji Świętych. Zebraliśmy 145,05 zł. Bóg zapłać!
●  37 rodzinom za złożoną daninę diecezjalną i na potrzeby naszej Parafii.
10. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki ustawionej na stoliku  pod chórem
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) w nowej szacie graficznej oraz „Mały Przewodnik Katolicki” – specjalny dodatek, karty z drogą krzyżową (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym przeczytamy m.in. reportaż z Aleppo o tym, dlaczego dzięki Polakom syryjskie rodziny nie chodzą spać głodne.
12. W zakrystii można nabyć paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 7 zł.