1. We wtorek 7 marca o godz. 16.00 w zakrystii kościoła we Wroniawach będzie można odbierać alby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
2. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.00.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
4. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
6. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”.
7. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. W tym roku od osoby danina wynosi 3 zł. Dla tych, którzy jeszcze nie otrzymali kopert na daninę, zostały one wyłożone pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
8. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko we wtorek po Mszy św. o godz. 18.30.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Sylwii Laufer.
●  za ofiary złożone w środę popielcową na potrzeby Caritas. Zebraliśmy 92,50 zł.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) w nowej szacie graficznej oraz „Mały Przewodnik Katolicki” – specjalny dodatek, karty z drogą krzyżową (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym przeczytamy m.in. wywiad z ojcem Leonem Knabitem o tym, że umartwienie to dziś nie średniowiecze.