1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka jest przeznaczona na dalsze zaplanowane prace przy naszej świątyni oraz na paliwo do ogrzewania naszego kościoła.
2. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 20 do 24 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św.
4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka pod chórem.
5. Od soboty 25 lutego do Środy Popielcowej 1 marca będą trwały w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi o. Joachim Kusz Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian! Na rozpoczęcie rekolekcji Ojciec Misjonarz pragnie odwiedzić chorych. Stąd też wyjątkowo odwiedziny chorych z posługą sakramentalną odbędą się w sobotę 25 lutego od godz. 11.00. W Solcu Nowym i Solcu od godz. 9.00.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Annie Nowickiej, Krystynie Sapa, Alinie Skorupińskiej, Ewie Antkowiak;
●  bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować naszą parafialną zabawę karnawałową. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarowane ciasto i fanty.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), nowy numer „Miłujcie się” (4 zł). W najnowszym  „Przewodniku Katolicki” można przeczytać m.in. następujące tematy: Adopcja zagraniczna – dobro dzieci jest najważniejsze, dlatego nie można zamykać drogi do adopcji międzynarodowych; Patrzymy „z dołu”, a nie „z góry” – reportaż o tym , jak dorośli katechizują … dorosłych; Pośród ruin Aleppo – rozmowa z s. Brygidą Maniurką, polską siostra zakonną w Syrii; Czy warto jeszcze mówić o Auschwitz?; Rozmowa z Bogiem – recenzja filmu Milczenie Martina Scorsese.