1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św.
2. We wtorek przypada Święto Patronów Europy – św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka pod chórem.
4. W najbliższą sobotę 18 lutego, odbędzie się na Sali Wiejskiej we Wroniawach parafialna „zabawa karnawałowa”. Początek o godz. 19.00. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. Potrzebne są jeszcze fanty. Bardzo proszę Parafian o pomoc. Jednocześnie dziękuję za już przyniesione nagrody i deklaracje upieczenia ciasta. Ciasto proszę przynosić na salę wiejską w sobotę od godz. 10.00. Fanty można przynosić do zakrystii lub w sobotę bezpośrednio na salę wiejską.
5. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież  na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 lutego 2017 r. od godz. 16.00 do 24.00 w Obrze. Temat spotkania: „Pyszne, pychota, pycha – czyli o ludzkiej pysze”. Dzień skupienia zakończy się wspólną zabawą. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci.
6. Już dzisiaj informuję, iż od soboty 25 lutego do Środy Popielcowej 1 marca będą trwały w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi o. Joachim Kusz Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian!
7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka będzie przeznaczona na dalsze zaplanowane prace przy naszej świątyni.
8. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 20 do 24 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
9. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Wiolettcie Kotlarskiej, Urszuli Stankowskiej, Hannie Piosik.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). W najnowszym  „Przewodniku Katolicki” można przeczytać m.in. następujące tematy: Spróbujmy jeszcze raz – środowiska pro-life złożyły nowy projekt ochrony życia; Ryzykowna gra - jak oceniać Lecha Wałęsę po ekspertyzie grafologicznej IPN?; Wieszak, kawa i miłość - na polskich ulicach pojawiły się wieszaki z ubraniami dla bezdomnych; Na dobre i na złe - jak być przyjacielem chorego na raka?; Polski książę światowego kina - Michał Waszyński marzył o odpowiedniku Hollywood w Europie i dopiął swego.