1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy przyjęli mnie i ministrantów do swojego domu. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę, rozmowy i ofiary, które złożyliście na potrzeby naszego kościoła, a także za smaczne poczęstunki. Serdeczne Bóg zapłać! Szczegółowe sprawozdanie związane z duszpasterstwem w naszej Parafii oraz naszymi finansami przedstawię po feriach.
5. Rekolekcje w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu dla młodzieży męskiej od pierwszej klasy szkoły gimnazjalnej i starszych odbędą się w terminie od 10 do 12 lutego 2017r. Więcej informacji na www.asd.poznan.pl
6. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 150 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Mini Pax”. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są jeszcze fanty i ciasto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o informację w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach (nr telefonu: 68 384 16 17) oraz pan Tomasz Wieczorek w sklepie przy ul. Nowej.
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.017,20 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Justynie Barskiej, Julii Przybeckiej, Magdalenie Skołożdrzy.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).