Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 15.01.2017 r.

1. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca, a zatem dzisiejsza składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszej świątyni oraz na paliwo do ogrzewania naszego kościoła. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. W środę rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież  na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 stycznia 2017 r. od godz. 13.00 do 21.00 w Obrze. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci.
5. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
6. W naszej Parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Cały plan kolędy umieszczony jest w Internecie i w gablocie.
7. W związku z trwającą Kolędą, Msze św. w naszym kościele w tygodniu: we wtorek, czwartek o godz. 9.00; w piątek o godz. 19.00.
8. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną.
9. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 150 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Mini Pax”. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i ciasto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o informację w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach (nr telefonu: 68 384 16 17) oraz pan Tomasz Wieczorek w sklepie przy ul. Nowej.
10. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).

PROBOSZCZ

stat4u