1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele okres Bożego Narodzenia.
2. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 150 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Mini Pax”. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i ciasto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o informację w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach (nr telefonu: 68 384 16 17).

3. W naszej Parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Cały plan kolędy umieszczony jest w Internecie i w gablocie (nastąpiły małe zmiany).
4. W związku z trwającą Kolędą, Msze św. w naszym kościele w tygodniu: we wtorek, czwartek i piątek o godz. 9.00. Do 19 stycznia włącznie nie będzie Mszy św. wieczornych z wyjątkiem soboty.
5. Biuro Parafialne w czasie kolędy będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną.
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na dalsze potrzebne prace przy naszym kościele oraz na paliwo do ogrzewania naszej świątyni.
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Jadwidze Makowskiej, Mikołajowi i Grażynie Rozynek, Zofii Krawczyk, Annie Andrys.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).