1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta kończy rok liturgiczny w Kościele. Także dzisiaj kończymy ogłoszony przez Papieża Franciszka Jubileusz Miłosierdzia. Niech wyrazem naszego zawierzenia Bożemu Miłosierdziu będzie odmawiany dzisiaj Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
2. W związku z przypadającą dzisiaj trzecią niedzielą miesiąca, składka jest przeznaczona na dalsze prace prowadzone przy naszym kościele.

3. Od dziewięciu już lat istnieje w naszej parafii młodzieżowy chór ICHTHYS, ubogacający swoim śpiewem nasze niedzielne i świąteczne liturgie. Z okazji kolejnej rocznicy istnienia chóru składamy im najlepsze życzenia, aby zespół się rozwijał i dalej śpiewał na większą chwałę Pana Boga. Po Mszy św. przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby zespołu.
4. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko we wtorek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30.
5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 w kościele. Proszę przynieść ze sobą indeksy z zeszłego roku.
6. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
7. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 21.11-25.11.2015 o godz. 19.00.
8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Ilonie Basiuk;
● za ofiary złożone na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w Iraku. Zebraliśmy 200,92 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
10. Z uwagi na małą ilość par zainteresowanych zabawą andrzejkową, niestety musimy odwołać naszą parafialną zabawę. Dziękuję tym, którzy przynieśli już fanty, a także deklarowali gotowość wypieku ciasta. Przyniesione fanty wykorzystamy podczas zabawy, która odbędzie się w karnawale.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).