1. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – we wtorek 1 listopada o godz. 13.00. W naszym kościele Msza św. w intencji zmarłych Parafian o godz. 9.30.
2. Msza św. w intencji zmarłych Parafian na cmentarzu w Solcu Nowym będzie odprawiona 1 listopada o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza.
3. W listopadowe dni w szczególny sposób pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Modlimy za nich w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi w wymieniankach. Można je składać do koszyczka umieszczonego przy obrazie M. B. Częstochowskiej.
4. 1 listopada od godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają, mogą uzyskać odpust zupełny (który wolno ofiarować tylko w jednym z ww. terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. kościół i zmówią w nim: Ojcze nasz i Wierzę w Boga).
5. Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
6. W środę 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za parafian zmarłych w minionym roku oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Serdecznie zapraszam!
7. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
- okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w czwartek od godz. 18.00 do 18.30 i w piątek tylko od godz. 18.30 do 19.00.
- w piątek nie będzie odwiedzin chorych.
8. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
9. Od 4 do 12 listopada będę nieobecny w Parafii z uwagi na udział w Parafialnej Pielgrzymce do Ziemi Świętej. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. W nagłych wypadkach proszę o kontakt z ks. prob. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel.: 68 384 19 97) lub ks. prob. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24).
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Oldze Kubaś, Monice Michalskiej, Ewie Matysiak, Halinie Mateckiej, Joannie Mateckiej;
● za ofiary złożone na Papieskie Dzieła Misyjne. Zebraliśmy 182,10 zł. Bóg zapłać!
11. Parafia nasza organizuje „zabawę andrzejkową”, która odbędzie się w sobotę 26 listopada na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 160 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Lawa” z Wolsztyna. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i placek. Nagrody można przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach
(nr telefonu: 68 384 16 17)
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), nowy numer „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).