1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka jest przeznaczona na dalsze prace prowadzone przy naszym kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Także dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną i rozpoczęcie tygodnia misyjnego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Misjach i misjonarzach. Za tydzień przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
3. W październiku zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.
Różaniec dla dzieci we wtorek o godz. 17.30.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. W najbliższym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek – św. Łukasza Ewangelisty; w sobotę – św. Jana Pawła II.
6. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze zapraszają młodzież na pierwszy w tym roku szkolnym Młodzieżowy Dzień Skupienia pod hasłem: „Piękniejsza wizja świata…”. Przyjrzyjmy się postacią Estery i Maryi! Rozpoczęcie w sobotę 22 października o godz. 13.00, zakończenie o godz. 21.00. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci
7. 1 listopada procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie o godz. 13.00. W naszym kościele Msza św. w intencji zmarłych Parafian o godz. 9.30.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Nowak, Kindze Nowak, Małgorzacie Szaranek, Dorocie Szczepaniak, Irenie Wolnik, Irenie Waszkowiak;
● za ofiary złożone na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 194,28 zł. Bóg zapłać!
9. Parafia nasza organizuje „zabawę andrzejkową”, która odbędzie się w sobotę 26 listopada na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 160 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Lawa” z Wolsztyna. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i placek. Nagrody można przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach
(nr telefonu: 68 384 16 17)
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), nowy numer „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).