Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą – 16.10.2016 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka jest przeznaczona na dalsze prace prowadzone przy naszym kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Także dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną i rozpoczęcie tygodnia misyjnego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Misjach i misjonarzach. Za tydzień przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
3. W październiku zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00. 
Różaniec dla dzieci we wtorek o godz. 17.30.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. W najbliższym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek – św. Łukasza Ewangelisty; w sobotę – św. Jana Pawła II.
6. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze zapraszają młodzież na pierwszy w tym roku szkolnym Młodzieżowy Dzień Skupienia pod hasłem: „Piękniejsza wizja świata…”. Przyjrzyjmy się postacią Estery i Maryi! Rozpoczęcie w sobotę 22 października o godz. 13.00, zakończenie o godz. 21.00. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci
7. 1 listopada procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie o godz. 13.00. W naszym kościele Msza św. w intencji zmarłych Parafian o godz. 9.30.
8. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Nowak, Kindze Nowak, Małgorzacie Szaranek, Dorocie Szczepaniak, Irenie Wolnik, Irenie Waszkowiak;
● za ofiary złożone na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 194,28 zł. Bóg zapłać!
9. Parafia nasza organizuje „zabawę andrzejkową”, która odbędzie się w sobotę 26 listopada na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 160 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Lawa” z Wolsztyna. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i placek. Nagrody można przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach
(nr telefonu: 68 384 16 17)
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), nowy numer „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).

stat4u