1. Dzisiaj przeżywamy XVI Dzień Papieski pod hasłem – „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przed kościołem młodzież zbiera ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
2. W październiku zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.
Nie będzie w tym tygodniu modlitwy różańcowej dla dzieci.

3. W tym tygodniu nie będzie wyjątkowo Mszy św. we wtorek o godz. 18.30, będzie natomiast Różaniec św. o godz. 18.00.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. Spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek 10 października o godz. 19.30. w Szkole Podstawowej (sala nr 15).
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka będzie przeznaczona na dalsze prace prowadzone przy naszym kościele.
7. Spotkanie dla uczestników Pielgrzymki do Ziemi Świętej odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w kościele we Wroniawach.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Małgorzacie Hamrol, Karolinie Mikołajczyk, Renacie Piskorskiej, Jolancie Cholewa.
9. Parafia nasza organizuje „zabawę andrzejkową”, która odbędzie się w sobotę 26 listopada na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 160 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „Lawa” z Wolsztyna. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i placek. Nagrody można przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach
(nr telefonu: 68 384 16 17)
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).