1. W najbliższy wtorek minie 6 lat od czasu, kiedy 4 października 2010 roku ks. Abp. Stanisław Gądecki poświęcił naszą świątynię. Z tej racji zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji naszej Parafii i naszych rodzin podczas Mszy św. o godz. 18.30. Wcześniej o godz. 18.00 modlitwa różańcowa w intencji Parafian.
2. Rozpoczęliśmy miesiąc październik, a zatem zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.

Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdy wtorek października o godz. 17.30 w kościele.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
- okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w czwartek od godz. 18.00 do 18.30 i w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
- także w piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
4. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek św. Franciszka z Asyżu; w środę św. Faustyny Kowalskiej; w piątek NMP Różańcowej – to święto Wspólnoty Żywego Różańca, a zatem zapraszam wszystkich członków Żywego Różańca do wspólnej modlitwy w piątek o godz. 18.30 i na Mszę św. o godz. 19.00.
5. Za tydzień w niedzielę 9 października przeżywać będziemy XVI Dzień Papieski pod hasłem – „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
6. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Natalii Przybyła, Barbarze Przybyła, Eugenii Woźnej, Paulinie Szubert, Danieli Wolnik.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2017 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).