1. W sobotę rozpocznie się październik. Przez cały miesiąc zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.
Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdy wtorek października o godz. 17.30 w kościele.

2. Poświęcenie Różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 października podczas Mszy św. o godz. 9.30.
3. W najbliższym tygodniu przypadają wspomnienia: w czwartek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 26.09-30.09.2015, codziennie o godz. 19.00.
 ● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Katarzynie Szott-Przybyła, Marii Kuczyk, Małgorzacie Żak, Halinie Urbańskiej, Bożenie Rogozińskiej, Lucynie Lisowskiej;
 ● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.106,90 zł.
 ● za ofiary zebrane do puszek na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Zebraliśmy 300,40 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
 ● bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji i przeprowadzeniu naszego parafialnego festynu; dziękuję za przyniesione nagrody i placki (aż 40 blach!); dziękuję wszystkim parafianom za dobrą atmosferę i zabawę, pomimo nieciekawej pogody. Do kasy parafialnej po odliczeniu kosztów organizacyjnych wpłynęło 19.734,54 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).