1. W czwartek 8 września przypada święto Narodzenia NMP. Msza św. we Wroniawach o godz. 18.30. Podczas Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek Mszy św.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. W niedzielę 18 września odbędzie się nasz Festyn Parafialny. Tego dnia Msza św. o godz. 12.30 (nie będzie Mszy św. o godz. 9.30!). Po jej zakończeniu rozpoczniemy festyn i zabawę przy kościele. W ramach festynu rozprowadzane będą cegiełki na zakończenie prac związanych z odbiorem naszego kościoła oraz w przyszłości zaadoptowaniem pomieszczeń przy zakrystii na parafialną salę (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do sklepu RTV AGD, rower wartości 1200 zł, aparat fotograficzny i wiele innych ciekawych nagród). Za przyniesione już nagrody serdecznie dziękuję. Fanty można przynosić do zakrystii. Proszę także parafian o pomoc w upieczeniu ciasta. Proszę Parafian abyśmy się modlili o dobrą pogodę na 18 września 
5. Rekolekcje dla członków Żywego Różańca odbędą się od 28 do 30 października w Zaborówcu. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym do przyszłej niedzieli włącznie.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Edycie Włodarczak, Magdalenie Ratajskiej, Marioli Kurpisz, Danucie Wojtkowiak;
● bardzo dziękuję wszystkim, którzy angażują się i czynnie wspierają wszelkie prace prowadzone przy kościele.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).