1. Przez okres wakacji Msze św. w naszym kościele w tygodniu (czyli we wtorek, czwartek i piątek) o godz. 18.00;  w soboty o godz. 19.00; w niedziele o godz. 9.30.
2. Dzisiaj po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zebrane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z pobytem w naszej Parafii pielgrzymów z Francji.

3. Od środy do soboty gościliśmy w naszej Parafii młodzież z Francji wraz z księdzem biskupem. Jeszcze raz bardzo dziękuję naszej wspaniałej młodzieży, rodzinom które przyjęły pielgrzymów pod swój dach oraz wszystkim, którzy tak ofiarnie zaangażowali się w dobre przeżycie tych Dni Młodzieży w naszej Parafii.
4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św.
5. Koronka do Miłosierdzia Bożego 15 minut przed każdą Mszą św. oprócz piątku. W piątek Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 4 do 12 listopada 2016 r. (cena 3400 zł + 100 $). Więcej informacji w zakrystii po Mszach św.
7. Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 18 września. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów, które można już przynosić do kościoła.
8. Od poniedziałku do niedzieli potrwają centralne obchody Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Od środy do niedzieli będzie przebywał na trenie naszej Ojczyzny Ojciec Święty Franciszek. Podkreślmy naszą duchową łączność z Papieżem i młodzieżą całego świata poprzez naszą modlitwę oraz wywieszenie flag.
9. Przypominam, iż młodzież która wyjeżdża na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa ma swoją zbiórkę w sobotę 30 lipca o godz. 6.00 przy Farze w Wolsztynie.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Monice Malickiej, Danucie Szefler, Annie Witkowskiej, Alinie Knobel;
● dziękuję wszystkim tym, którzy dbają o to że mamy pięknie zadbane otoczenie kościoła i zakrystii, także za ofiarowane kwiaty i dbanie o nie;
● za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.805,74 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (7,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). W zakrystii lub u ministrantów można jeszcze nabyć płytę DVD – „Poznaj najstarsze Biskupstwo w Polsce. Archidiecezja Poznańska” (cena 3 zł).