1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
2. Nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie po Mszy św., w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30. Koronka do Miłosierdzia Bożego 15 minut przed każdą Mszą św.
3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św.

4. Najbliższa niedziela to trzecia niedziela miesiąca, a zatem ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na dalsze prace związane z doprowadzeniem do odbioru i pozwolenia na użytkowanie naszego kościoła.
5. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze zapraszają młodzież na ostatni, przedwakacyjny Młodzieżowy Dzień Skupienia. Hasłem będą słowa z Ewangelii św. Mateusza: „U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone” (Mt 10, 30). Rozpoczęcie w sobotę 18 czerwca o godz. 15.00, zakończenie o godz. 22.00. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
6. W dniach od 20 do 23 lipca 2016 r. gościć będziemy w naszej parafii i w Solcu Nowym grupę 50 młodych ludzi wraz z księdzem De Villepoix Damien z Francji, a dokładnie z Valence. W zakrystii jest wyłożona lista na którą mogą zapisywać się te rodziny, które chciałyby przyjąć do swych domów pielgrzymów ze Światowych Dni Młodzieży.
7. Otrzymałem propozycję pielgrzymki parafialnej do Ziemi Świętej w terminie od 4 do 12 listopada 2016 r. (cena 3400 zł + 100 $); aby taki wyjazd był możliwy musimy zebrać przynajmniej 10 osób. Szczegółowy plan i więcej informacji w zakrystii po Mszach św. lub biurze parafialnym. Termin odpowiedzi do końca czerwca.
8. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński:  Adam Eichler z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Anna Czarna z par. pw. św. Wojciecha w Kaszczorze oraz
Jarosław Piotrowski z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Małgorzata Piotrowska z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Marii Matykowskiej, Małgorzacie Zielińskiej, Grażynie Woźnej, Annie Jankowiak;
● za ofiary zebrane na Świątynię Opatrzności Bożej. Zebraliśmy 154 zł.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.