Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą– 08.02.2015 r.

1. Ministrantów oraz kandydatów zapraszam na zbiórkę we wtorek o godz. 17.30.
2. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 23 do 27 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Urszuli Stankowskiej, Wioletcie Kotlarskiej, Anecie Sawickiej, Beacie Buła;
● państwu Zawada za pomoc w naprawie kamiennych płyt przy schodach naszego kościoła;
● za ofiary zebrane w ubiegły poniedziałek na zakony klauzurowe. Zebraliśmy 117 zł i 50 gr.;
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki”. W „Przewodniku Katolickim” m.in.: Niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizowaniu swoich pasji – przekonuje Leszek Kopeć, niewidomy dziennikarz radiowy; Radykalizacja nastrojów społecznych – o ruchach nacjonalistycznych w Europie; Czy ograniczamy naszą wolność, będąc posłusznym nauce Kościoła?
8. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Heleny Horowskiej z ul. Nowej (przeżyła 58 lat). Módlmy się w jej intencji – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

P r o b o s z c z