Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą– 25.01.2015 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
2. Przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania informuję, iż uroczystość ta odbędzie się 19 marca br. w kościele we Wroniawach. Sakramentu udzieli J. E. ks. bp. Zdzisław Fortuniak. Spotkanie dla tej młodzieży odbędzie się w czwartek 5 lutego o godz. 19.15 w kościele.
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.959 zł;
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:Julii Przybeckiej i Marlenie Cwojdzińskiej;
● dziękuję panu Andrzejowi Nitschke za wykonanie i zamontowanie poręczy na schodach przed kościołem.
4. Zachęcam do czytania gazety - „Przewodnik Katolicki”. W dzisiejszym numerze m.in.: Papież Franciszek odwiedza Sri Lankę i Filipiny; czy współczesna medycyna potrafi określić stan śmierci mózgowej? – wątpliwości wokół pobierania organów do przeszczepu.

P r o b o s z c z