Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny– 28.12.2014r.

1. W środę tradycyjny Sylwester i zakończenie roku cywilnego. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno – błagalneo godz. 18.00. W Solcu Nowym o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnego podziękowania Panu Bogu za mijający rok.
2. W czwartek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Przypominam o obowiązku uczestnictwa tego dnia we Mszy św. W naszym kościele Msze św. o godz. 9.30 i dodatkowo o godz. 18.00.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. przed każdą Mszą św., a w piątek z racji kolędy tylko od godz. 18.30 do 19.00.
4. Rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, czyli kolędę. W niedzielę 28 grudnia 2014r. - od godz. 14.00 - ul. Dworcowa nr 2-40. Cały plan kolędy umieszczony jest w Internecie i w gablocie.
5. W przyszłą niedzielę 4 stycznia, podczas Mszy św. o godz. 9.30 grał będzie i śpiewał dla nas kolędy zespół „Audio Z” z Kębłowa.
6. We wtorek 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msza św. tak jak w niedzielę o godz. 9.30. W czasie Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które można będzie nabyć przy wejściu do kościoła.
 ● dziękuję za ofiary zebrane na potrzeby KUL i Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu. Zebraliśmy 268 zł i 48 gr.;
 ● za ofiary zebrane w ubiegła niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.877 zł i 69 gr. Serdeczne Bóg zapłać!
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” i „Miłujcie się”.

P r o b o s z c z