OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIX Niedzielę Zwykłą – 10.08.2014r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu.
2. W piątek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Msze św. z poświęceniem ziół – w czwartek o godz. 18:30 i piątek o godz. 9:30. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezjalnej.
3. Ks. Andrzej Kruś zaprasza na tradycyjne dożynki i festyn parafialny, który jak zwykle odbędzie się 15 sierpnia.
4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona będzie na czekające nas prace przy naszej świątyni.
5. Już dzisiaj informuję, iż uroczysta Msza św. dziękczynna za żniwa będzie we Wroniawach odprawiona w niedzielę 24 sierpnia o godz. 9:30.
6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Ewie Hetman, Monice Woźnej, Elżbiecie Wolnik; dziękuję także panu Bogdanowi za pomoc przy koszeniu trawy.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” – numer podwójny, wakacyjny (7,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).
8. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!

P r o b o s z c z