OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVII Niedzielę Zwykła – 27.07.2014r.

1. Dzisiaj tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed każdą Mszą św., a w piątek tylko od godz. 18.30. do 19.00.
3. Nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.
4. W piątek po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
5. W sobotę 2 sierpnia ok. godz. 11.00 będą przechodzić przez Wroniawy pielgrzymi (ok. 300 osób) podążający pieszo do Częstochowy w XXIII Salezjańskiej Pielgrzymce Ewangelizacyjnej. To okazja do usłużenia pielgrzymom, zgodnie ze słowami Ewangelii, poprzez podanie kubka wody. Dłuższy postój, pielgrzymi będą mieli w tym roku w Mochach.
6. Od poniedziałku do piątku zastępować mnie będą Misjonarze Oblaci. W nagłych przypadkach proszę o kontakt z przyjeżdżającym na Msze św. ojcem misjonarzem albo z Wolsztyńska Farą – numery tel.: (68) 347-09-23 – biuro, (68) 347-09-24 – probostwo, (68) 384-35-22 – wikariat.
    ● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Zofii Koniecznej, Teresie Adamiak, Joannie Prządka;
    ● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na dalsze prace przy naszym kościele. Zebraliśmy 3.031 zł i 10 gr. Serdeczne Bóg zapłać!
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” – numer podwójny, wakacyjny (7,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).
9. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!

P r o b o s z c z