OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVI Niedzielę Zwykła – 20.07.2014r

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona jest na czekające nas prace przy naszej świątyni.
2. W środę przypada wspomnienie św. Brygidy – patronki Europy, w piątek św. Jakuba Apostoła, a w sobotę św. Joachima i Anny – rodziców NMP.
3. Za tydzień w sobotę i niedzielę tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
4. Przez najbliższy tydzień w ramach sąsiedzkiej pomocy będę zastępował ks. Andrzeja Krusia, proboszcza z Kębłowa. W związku z tym, wyjątkowo w piątek Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Marzenie Nitschke, Bernadecie Waszkowiak, Anita Kamieniarz, Anna Witkowska.
 ● Panu Bogdanowi za pomoc przy koszeniu trawy przy kościele
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” – numer podwójny, wakacyjny (7,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).
7. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!

P r o b o s z c z