OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIV Niedzielę Zwykła – 29.06.2014r.

1. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w poniedziałek 7 lipca od godz. 9.00.
2. W piątek przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.
3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje na Nowennę można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
  ● za modlitwę w intencji wyjazdu z dziećmi i młodzieżą do Zagórza Śląskiego;
  ● dziękuję także wszystkim osobom, które przygotowały posiłek dla pielgrzymów z Rakoniewic zdążających w ubiegły wtorek do Wielenia;
  ● dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Małgorzacie Konieczek, Małgorzacie Kaminiarczyk, Martynie Kaczmarek, Teresie Mielcarek, Renacie Mielcarek;
  ● dziękuję także za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy 112 zł i 70 gr.
5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” – numer podwójny, wakacyjny (7,90 zł), jest także nowy numer „Miłujcie się” (4 zł).
6. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!

P r o b o s z c z