OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę Wielkiego Postu - 30.03.2014r.

1. W zakrystii można jeszcze dzisiaj zapisać się na spotkania kręgu biblijnego.
2. Wielkopostna Spowiedź Święta z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w naszym kościele w najbliższą środę 2 kwietnia:
        ● przed południem od godz. 10.00 do 11.00
        ● po południu od godz. 16.00 do 17.30.
3. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
5. Także w piątek po Mszy św. o godz. 19.00 - Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać do koszyczka na stoliku pod chórem.
6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszam w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 18.30.
7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.
8. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
9. Od soboty 5 kwietnia do środy 9 kwietnia będę głosił rekolekcje wielkopostne w parafii św. Marcina w Konarzewie. Bardzo proszę Parafian o modlitwę. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą ojcowie Oblaci z Obry. W nagłych wypadkach proszę kontaktować się ze mną pod tel.: 601381160.
Już dzisiaj informuję, iż parafialna Droga Krzyżowa odbędzie się w sobotę 12 kwietnia o godz. 20.00.
- za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Joannie Wawrzyńskiej, Halinie Tomiak, Marii Czych, Joannie Wita, Magdalenie Kudlińskiej,
- za ofiary złożone w Uroczystość Zwiastowania na Fundusz Obrony Życia. Zebraliśmy 46 zł i 25 gr.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.
12. W zakrystii można nabyć paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 7 zł.

P r o b o s z c z