OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na VII Niedzielę Zwykłą 23.02.2014r.

1. W ubiegłą niedzielę na dalsze prace przy naszej Świątyni i jej otoczeniu zebraliśmy 3.342 zł i 10 gr. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!
2. Katecheza przedmałżeńska rozpoczyna się w poniedziałek 24 lutego o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
3. W czwartek 27 lutego o godz. 16.30 na probostwie w Solcu Nowym będzie można odbierać alby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek 27 lutego o godz. 19.15 w kościele.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek 28 lutego od godz. 9.00.
6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Anecie Sawickiej, Wioletcie Kotlarskiej, Krystynie Sapa, Urszuli Stankowskiej.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Miłujcie się”.

P r o b o s z c z