OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na VI Niedzielę Zwykłą 16.02.2014r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na dalsze prace przy naszej Świątyni i jej otoczeniu.
2. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek 20 lutego o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej we Wroniawach. Bardzo proszę o obecność przynajmniej jednego z rodziców.
3. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek 27 lutego o godz. 19.15 w kościele.
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marlenie Cwojdzińskiej, Beacie Buła, Dorocie Walkowiak, Wojciechowi Winiarz.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Miłujcie się”.

P r o b o s z c z