OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na V Niedzielę Zwykłą 09.02.2014r.

1. Dzisiaj po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
2. We wtorek obchodzimy wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest w Kościele Światowy Dzień Chorego.
3. W piątek wspominamy świętych Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian i patronów Europy. Po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
4. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Far ze w Wolsztynie.
5. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić na probostwo w Kębłowie pod nr telefonu: 68 384 19 97 lub bezpośrednio do mnie: 601 38 11 60.
-  za posprzątanie choinek i żłóbka: Sandrze Piosik, Karolinie Piskorskiej, Beacie Mencel i Kamilowi Wawrzyńskiemu.
- za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Wioletcie Musiał, Grzegorzowi Ptak.
- za ofiary złożone na potrzeby zakonów klauzurowych. Zebraliśmy 121 zł i 70 gr.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.

P r o b o s z c z