OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na III Niedzielę Zwykłą 26.01.2014r.

1. W ubiegłą niedzielę na dalsze prace przy naszej świątyni zebraliśmy 2852 zł i 10 gr. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na „Radio Emaus”, naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową.
3. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
4. W najbliższą niedzielę 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. W sobotę i niedzielę podczas Mszy św. błogosławieństwo świec. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
5. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej – w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30.
6. Trwają odwiedziny duszpasterskie, plan kolędy wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej naszej Parafii – www.parafiawroniawy.pl
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Julii Przybeckiej, Justynie Poniedziałek, Łukaszowi Kostrzewie, Ireneuszowi Twardogórskiemu.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.

P r o b o s z c z