OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II Niedzielę Zwykłą 19.01.2014r.

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na remont naszej Świątyni i jej otoczenia.
3. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
4. Trwają odwiedziny duszpasterskie, plan kolędy wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej naszej Parafii – www.parafiawroniawy.pl
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Zofii Krawczyk, Danucie Murek, Jadwidze Makowskiej, Grażynie Rozynek.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.

P r o b o s z c z