Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pana Jezusa 05.01.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II Niedzielę po Narodzeniu Pana Jezusa 05.01.2014r.

1. Jutro 6 stycznia, przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularne Trzech Króli. Msza św. o godz. 9.30, podczas której poświęcone będą kadzidło i kreda. Kadzidło i kredę można nabywać u ministrantów przed kościołem. Składka będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny.
2. Także jutro podczas Mszy św. dzieci ze Szkoły Podstawowej we Wroniawach przedstawią Jasełka.
3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele okres Narodzenia Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 9.30 śpiewał będzie kolędy wywodzący się z Kębłowa Zespół „Audio Z”.
4. Już dzisiaj informuję, iż odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda rozpocznie się we Wroniawach we wtorek 14 stycznia 2014r. Plan kolędy jest już wywieszony w gablocie i umieszczony w Internecie.
5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:

 

P r o b o s z c z


 

stat4u