Po długim okresie, odświeżono zakładkę "Ogłoszenia". Przepraszamy za wszelkie opóźnienie i zapraszamy do przeglądania!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXIV Niedzielę Zwykłą – 15.09.2013r.

1.    Dzisiaj III Niedziela miesiąca, a zatem ofiary zbierane w kościele będą przeznaczone na potrzebne prace przy naszej świątyni.
2.    Spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej, które w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj zaraz po Mszy św. o godz. 9.30.
3.    Od dzisiaj do soboty przeżywamy w naszej Ojczyźnie III Tydzień Wychowania pod hasłem: „Wychowujmy do wartości. Aby budowali życie na skale”. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w tej intencji we wtorek, czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.30 oraz w piątek podczas Mszy św. o godz. 19.00.
4.    W środę przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży, to także dzień Imienin ks. Abp. Stanisława Gądeckiego. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej Archidiecezji. W sobotę wspomnienie św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
5.    Zbiórka ministrantów i kandydatów w czwartek o godz. 17.00.
6.    Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Teresie Ratajskiej, Danucie Wojtkowiak, Edycie Włodarczak.
7.    Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w czwartek 26 września po Mszy św. o godz. 18.30.
8.    Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydział Teologicznego UAM w Poznaniu – za tydzień przed kościołem.
9.    Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 30.09-4.10.2013 o godz. 19.00.
10.    Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” i dla dzieci: „Mały Gość Niedzielny” i „Mały Przewodnik Katolicki”.
11.    Od dzisiaj ogłoszenia duszpasterskie oraz intencje mszalne można oglądać w Internecie – www.osrodekwroniawy.pl
12.    Związek Międzygminny „Obra” organizuje dzisiaj piknik edukacyjny, na który zaprasza dzieci i dorosłych. Piknik odbędzie się w godz. 14-18 na Skansenie w Wolsztynie. Podczas pikniku można będzie oddać za darmo zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny, niewykorzystane leki, zużyte baterie i przepalone świetlówki. Każdy zdający te odpady, w zależności od gabarytu i ilości, otrzyma drzewko lub krzew ozdobny, cebulki lub nasiona kwiatów. Dla dzieci i dorosłych przygotowano szereg gier, konkursów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami.

INTENCJE MSZALNE 16.09-22.09.2013r.

WTOREK 17.09.
Godz. 18:30 W intencji śp. Wandy Naskręt
CZWARTEK 19.09.