1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Schónfeld,Przemysław Schónfeld,Cecylia Schónfeld,Katarzyna Mencel,Izabela Mencel,Irena Nowak.Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.

4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone przy okazji poświęcenia pojazdów.Wszystkim użytkownikom dróg życzę zawsze szczęśliwej i bezpiecznej podróży.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Emilia Piosik i Arkadiusz Zawieja zap.2 oraz Edyta Jopek i Karol Musiał i Anna Buła i Hubert Ratajski zap.1.
6. W przyszłą niedzielę po Mszach św zbiórka ofiar na KUL i ASD.
7. Dzisiaj po mszach św. Zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi w Europie
8. W piątek od godz.8.00 objazd chorych z sakramentami.
9. Okazja do spowiedzi św. Z racji 1 piątku w czwartek od godz.17.30
10. W niedzielę 15.08.na Mszy św.o godz.09.30 przeżywać będziemy Dożynki Parafialne. Proszę o przygotowanie wieńców.
11. W piątek w liturgii święto Przemienienia Pańskiego.
12. W poniedziałek ok.godz.11.30 przez naszą miejscowość przejdzie Salezjańska Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą.
13. Nasi strażacy zapraszają w sobotę na Piknik od godz.16.00. Szczegóły na plakacie.