Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa Stephan,Ewa Hetman,Elżbieta Wolnik,Jolanta Grygiel,Anna Eichler.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. We wtorek uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.Msza św.o godz.19:00.Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2452,00PLN.Nasze zadłużenie wynosi 11.770,20PLN.Czcigodnym Parafianom za ofiary składane w kościele i na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję.
5. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.
6. Codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwa do NSPJ. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
7. Objazd chorych w piątek od godz.8.00.
8. Okazja do spowiedzi z racji I Piątku miesiąca w czwartek od 17.45.Zachęcam do skorzystania.
9. W sobotę 26.07. rozpocznie się Wielki Odpust Matki Bożej Ucieczki Grzeszników,który będzie trwał przez cały tydzień. Zachęcam do pielgrzymowania. Program odpustu jest wywieszony w gablocie.W tym roku ze względu na ograniczenia epidemiczne parafia Kębłowo nie organizuje pieszej pielgrzymki.W dużej grupie trzeba by albo iść w maseczkach albo w odstępach 1,5 m. W związku z tym razem z proboszczem z Kębłowa zachęcamy by pójść w małych grupach,pojechać rowerem lub samochodem.Tradycyjna Msza odpustowa w niedzielę 04.07. o godz.10.00.
10. Katecheza przedmałżeńska w wolsztyńskiej Farze od poniedziałku 28.06.do piątku 02.07. Spotkania o godz.19.00.
11. Bardzo dziękuję wszystkim osobom,które przygotowały uroczystość bierzmowania.Rodzicom gratulujemy doprowadzenia do przyjęcia sakramentu. Bierzmowanym życzymy dobrego wykorzystania Darów Ducha św. W dorosłym życiu.
12. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17. 

stat4u