Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Hamrol,Barbara Jokś,Wioleta Gonda,Renata Pauch.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za piękne świadectwo wiary dane poprzez udział w uroczystości Bożego Ciała.Dziękuję za wysiłek włożony w przygotowanie ołtarzy i procesji.Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich rodzicom,przynoszącym kwiatki,pani katechetce i paniom oraz młodzieży czuwaącym nad porządkiem wśród dzieci,niosącym sztandary,feretrony i figury,strażakom i ministrantom,naszemu chórowi,panu organiście i wszystkim,którzy pomogli w przygotowaniu tej uroczystości. Niech Pan Bóg błogosławi.
4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze z procesją codziennie o godz.19.00.
5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
6. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.
7. Codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwa do NSPJ. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
8. W ubiegłą niedzielę przeżyliśmy uroczystość Pierwszej Komunii świętej.Dziękuję dzieciom i rodzicom i pani katechetce za przygotowanie uroczystości. Dziękuję za zaangażowanie w liturgię, za dar ołtarza,którym są piękne obrusy ołtarzowe i za ofiarę mszalną,wysprzątanie parkingu,udekorowanie świątyni i przygotowanie ołtarza.
9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy św.
10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
11. Zmarł nasz parafianin +Jarosław Michalski. Różaniec w niedzielę i poniedziałek o godz.18.30. Wieczny odpoczynek....
12. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17. 

stat4u