Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Gortat,Zofia Gortat,Małgorzata Kaminiarczyk,Martyna Kaczmarek,Teresa Mielcarek,Przemysław Mielcarek,Renata Mielcarek,Jan Zbyrad,dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie parkingu i terenu wokół kościoła.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3.Bardzo dziękuję wszystkim osobom,które zaangazowały się w procesje błagalne w niedzielę i wieczór modlitwy w środę:ministrantom,niosacym figury, sztandary,scholi Ichtis.
4.Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.
5. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w poniedziałek po Mszy wieczornej,od wtorku nabożeństwa do NSPJ. Zachęcam do wspólnej modlitwy.

6.Dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej 13 dzieci na Mszy o godz.11.00. Od poniedziałku Biały Tydzień. Msze św.od poniedziałku o godz.19.00. Dzieci i rodziców otoczmy naszą modlitwą.
7.W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza z procesją o godz.09.00.Trasa tradycyjna najpierw ul.Górna i powrót ul.Polną.Bardzo proszę o ustawienie ołtarzy: przy posesji państwa Sapa-rodziców dzieci pierwszokomunijnych,przy posesji państwa Barskich- mieszkańców ul.Wolsztyńskiej nr 1-10,przy posesji państwa Wieczorków-mieszkańcy ul.Wolsztyńskiej nr od 12 do końca,przy posesji państwa Antkowiaków-mieszkańcy ul.Polnej numery parzyste.Pamiętajmy o wywieszeniu flag i udekorowanie domów.Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy procesji.Proszę o przygotowanie i niesienie baldachimu,sztandarów i feretronów.Proszę o kwiatki dla dziewczynek,można je przynieść w środe na próbę lub w czwartek przed Mszą,przy wejściu do kościoła bedzie stał kosz.
8.Dziewczynki sypiące kwiaty będą miały próbę w środę o godz.16.00 przy kościele.
9.W dni oktawy Msza z procesją o godz.19.00,w niedzielę po mszy o godz.09.30.
10.Okazja do spowiedzi w środę od godz.18.30.
11.Objazd chorych w piątek od godz.08.00.
12.Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek po Mszy św.
13. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Paulina Kliks i Rafał Olszewski.
14.Zmarł nasz parafianin +Czesław Adamski. Pogrzeb we wtorek o godz.12.00. Różaniec w niedzielę i poniedziałek o godz.18.30. Wieczny odpoczynek....
15.Msza zbiorowa z racji Bożego Ciała zamiast czwartku będzie odprawiona we wtorek o godz.19.00.
16.Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17. 

stat4u