Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci z drugiej klasy.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3.Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej we wtorek,czwartek,piątek i sobotę po Mszy św.w poniedziałek i środę o godz.18.00,w niedzielę i święta po Mszy o godz.09.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
5.Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha św.kończąca okres wielkanocny,w przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
6.W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt.Oddamy cześć NMP Matce Kościoła. Msza św.o godz.19.00.
7.W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii Świętej na Mszy o godz.11.00. W kościele bedą mogli przebywać dzieci i rodzice. Gości prosimy o uczestniczenie przed kościołem. Próby przed uroczystością w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o godz.16.00. W sobotę okazja do spowiedzi od godz.16.00 dla rodziców i gości. Zachęcam do skorzystania z tej okazji. Dzieci i rodziców otoczmy naszą modlitwą.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1937,30 PLN.Nasze zadłużenie zmalało do 14.222.20 PLN. Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane w kościele i wpłacane na parafialne konto.Bóg Zapłać za dobroć serca.
9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy św.
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Paulina Kliks i Rafał Olszewski.
11.W Dzień Matki zapraszam na wieczór modlitwy do groty Matki Bożej w Borkach. Tego dnia katolicy modlą się o ustanie pandemii w sanktuarium w Medjugorje. Rozpoczniemy o godz.19.00 Mszą św.,następnie różaniec i nabożeństwo majowe.
12.Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.7. 

stat4u