1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Barbara Barczewska,Szymon Rozynek,Maria Matykowska,Małgorzata Zielińska,Grażyna Wożna.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. Bardzo proszę rodziców dzieci z klasy drugiej o posprzątanie kościoła na uroczystość Pierwszej Komunii św.Uroczystość w niedzielę 30.05.o godz.11.00.
5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej we wtorek,czwartek,piątek i sobotę po Mszy św.w poniedziałek i środę o godz.18.00,w niedzielę i święta po Mszy o godz.09.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
6. W poniedziałek 03.05.uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.o 09:30 i 15:00.
7. W czwartek okazja do spowiedzi od godz.18.00,objazd chorych w piątek od godz.8.00.
8. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.