Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Kończymy Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom,które pomogły nam je przeżyć. Pp.Lidii Kaminiarczyk,Katarzynie Mencel i Antoniemu Nowickiemu za zbudowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. P.Annie Nowickiej za przygotowanie obrusów i szat liturgicznych.Ministrantom i scholi oraz p.Organiście i p. Marzenie za przygotowanie i przeprowadzenie liturgii Triduum Paschalnego i swiąt Zmartwychwstania. Oo.Oblatom za zorganizowanie zastępstwa i przewodniczenie liturgii. Parafianom przygotowującym feretrony i sztandary na procesje w święta i na Mszę odpustową.Bóg zapłać.
2. Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego. Suma odpustowa o godz.15.00. Zachęcam do stawania się codziennie Czcicielem Bożego Miłosierdzia. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.

3. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Nasiłowska Agata,Skorupińska Agata,Borka Aneta,Dulat Maciej,Rubach Katarzyna .Bóg zapłać.
4.Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
5.Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
6. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych będą mogli odbierać alby w poniedziałek 19.04.20021 r.od godz.16.00.
7.W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
8. Zmarł nasz parafianin +Adam Mielcarek. Pogrzeb w środę o godz.12.00. Wieczny odpoczynek........
9.Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.


stat4u