Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Jutro drugi dzień świąt. Msze św.o 09.30 i 15.00. Po Mszach zbiórka ofiar na KUL i ASD.
2. Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
3. W związku z przebywaniem Proboszcza na kwarantannie do 09.04.we wtorek,czwartek i piątek nie będzie Mszy św. Zamówione intencje będą odprawione w innych terminach. Wtorkowa w poniedziałek o 15.00,czwartkowa w następny czwartek o 17.30,piątkowa w niedzielę o 15.00. Gdyby zamawiający nie chcieli przyjąć zmian proszę o kontakt telefoniczny. Za zmiany przepraszam Czcigodnych Parafian.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Agnieszka Wojtkowiak,Małgorzata Wojtkowiak,Katarzyna Ratajska .Bóg zapłać.
5. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
6. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
7. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
8. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom,którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
9. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. Nasz parafialny odpust będziemy przeżywam bez udziału kapłanów z dekanatu i zaproszonych gości.Msza o godz.15.00. Proszę przygotować skromną procesję. Nowenna we wtorek,środę,czwartek i piątek w kościele o godz.15.00. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
10. Świąteczne podziękowania w związku z tym ,że chciałbym uczynić to osobiście w przyszłą niedzielę.
11. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.


stat4u