Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Maria Bżdziak,Maria Ceglarek,Andrzej Pawłowski,Janusz Rozynek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na skladce remontowej 2329,50 PLN. Stan naszego zadłużenia to 18.912,50 PLN.Za ofiary składane w kościele i na konto parafialne Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję.
6. Pod chórem wystawiona jest skarbona do ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zachęcam do złożenia daru serca. Dziękuję za ofiary na kwiaty od Róż Różańcowych.
7. Spowiedż w dekanacie w poniedziałek w parafii Farnej a we wtorek w parafii św.Józefa w Wolsztynie. W naszym kościele po każdej Mszy św.
8. Triduum Paschalne będzie transmitowane w internecie.
9. Objazd chorych w piątek
10. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.
 

stat4u