1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Honorata Hajnce,Teresa Kaczmarek,Aniela Piskorska,Krystyna Grześkowiak,Wiesława Grześkowiak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek o 18.30,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.09.30.
- Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek w łączności z Mszą św.
5. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. Dzisiaj składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Pod chórem wystawiona jest skarbona do ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zachęcam do złożenia daru serca.
8. W czwartek uroczystość Zwiastowania NMP. Msza św.o godz.19.00
9. W przyszła niedzielę poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym na mszy o godz.09.30.
10. W przyszłą niedzielę święcenike palm i początek Wielkiego Tygodnia.
11. Spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24 marca2021 wgodz.od 09.30-10.30 oraz od 16-17.
12. Z radością informuję ,że w sobotę 20.03. w Wolsztynie 6 naszych ministrantów przyjęło posługę lektora. Dziękujemy za ich wytrwałość i mamy nadzieję że ich posługa dla naszej parafii będzie owocna. Szczęść Boże.
13. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.