1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Alina Kaczmarek,Bożena Kurpisz,Emilia Piosik,Anna Piosik,Marzena Nitschke,Renata Utrata.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek o 18.30,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.09.30.
- Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek w łączności z Mszą św.
5. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Pod chórem wystawiona jest skarbona do ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zachęcam do złożenia daru serca.
8. W czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania. Uczestniczymy we Mszy św. Po niej spotkanie.
9. W piątek uroczystość Św.Józefa. Z tej racji nie obowiązuje post.
10. Już dzisiaj informuję,że spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24 marca2021.
11. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.