Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Joanna Wawrzyńska,Malwina Kudlińska.Halina Rozynek,Krystyna Antkowiak,Marta Piskorska-Maciołek,Bernadeta Kaczmarek.Dziękuję też panom Stanisłąwowi i Antoniemu za wymienienie żarówek w kościele.Jasność została podwojona.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. Nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek o 18.30,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.09.30.
- Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek w łączności z Mszą św.
5. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na fundusz Ad Gentes wspierający polskich misjonarzy 202,45PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
7. Już dzisiaj informuję,że spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24 marca2021.
8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św.o godz.09.30 zostaną poświęcone medaliki dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św.
9. We wtorek Msza św, wyjątkowo o godz.09.30.
10. Spotkanie Matek Żywego Różańca w czwartek po Mszy św. Zapraszamy też osoby ,ktore chciałyby należeć do tej wspólnoty.
11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Dorota Zawada i Marek Pers.Narzeczonych ogarniamy naszą modlitwą.
12. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.

stat4u